Novinky

Velmi nás těší a také zavazuje získaná nezávislá certifikace našeho e-shopu dle zákaznických recenzí.

Zápalky ve vlastním brandu

Vyrábíme zápalky v různých formátech, s motivem dle Vašeho zadání.

Zvládneme malé i větší výrobní šarže.

Mr.FIRE na výstavě Komínová technika 2021

Na letošní srpnové výstavě komínové techniky jsme představili novou kolekci produktů pro kominíky, krbaře & kamnáře a pro čistění spalinových cest.

Začíná topná sezóna 2020/21

Vážení příznivci ohně,

do začínající topné sezóny Vám přejeme mnoho příjemných chvil strávených u Vašeho rodinného krbu.

Aby byly chvíle vždy příjemné, pamatujte prosím na bezpečnost svoji a Vašeho topeniště. Spalinovou cestu si nechte minimálně jednou ročně odborně vyčistit a zkontrolovat. Během sezóny doporučujeme průběžné čistění topeniště a spalinové cesty pomocí Mr.FIRE produktů (čisticí prášek – čisticí poleno – čisticí pelety). Účinná látka, kterou tyto výrobky obsahují, chemicky naruší mastné usazeniny, ty pak zkřehnou a spadnou dolů nebo jsou tahem vyneseny. Doporučená četnost se odvíjí od intenzity topení či kvality paliva. Při každodenním topení čistěte 1x měsíčně, při víkendovém topení 2 x za sezónu.

Stojí za připomenutí, že dobře průchodná spalinová cesta zvyšuje účinnost a bezpečnost Vašeho topení.

Pro kvalitní vizuální zážitek z topení Vám můžeme nabídnout Mr.FIRE čisticí ubrousky. Pomocí nich lehce setřete saze na Vašem krbovém skle, výhodou je, že si neznečistíte těsnění ani podlahu pod dvířky. Lehké setření krbového skla, po každém topení, udrží Váš rodinný krb v čistotě.

Mr.FIRE NA VÝSTAVĚ KOMÍNOVÉ TECHNIKY PRAHA 2020

Na výstavě komínové techniky jsme představili náš koncept a produkty pro kamnová, krbová a komínová studia.

Akce proběhla koncem srpna v Praze.

Mr.FIRE topná svíce proti mrazu a chladu 4 kg

Topná svíce je určena pro venkovní vytápění:

  • k ochraně pupenů a květů vinic, ovocných stromů před poškozením nečekanými jarními mrazy
  • jako zdroj tepla, světla nebo dekorace při různých příležitostech, pro zahradní party, rybolov atp.

Topné svíce jsou praktickou a vyzkoušenou metodou pro zamezení škod na vegetaci, lze je použít opakovaně.
Doba hoření topné svíce proti mrazu a chladu 4 kg je až 11 hodin.

EAN ks 8595669400497

balení: volně na EURO paletě

Produtky Mr.FIRE® nově v Bauhausu CZ, SK

Produkty Mr.FIRE® jsou nyní k dostání v hobby marketech Bauhaus CZ, SK. Využijte možnosti nákupu našich moderních produktů v prodejně, kterou máte ve své blízkosti.

V oddělení krbů a kamen je pro Vás k dispozici Mr.FIRE čisticí ubrousky krbových skel a Mr.FIRE čisticí prášek spalinových cest 900 g.
Čistý krb či kamna jsou srdce Vašeho domu.

Mr.FIRE® čisticí ubrousky krbových skel 50 ks

Vlhčené čisticí ubrousky Mr.FIRE® jsou moderním praktickým pomocníkem pro ruční čištění všech druhů skel krbů, kamen, lampiček nebo cylindrů. Výrobek je určený k průběžnému, každodennímu setření krbového skla, aby bylo vždy perfektní.

Jde o alkalický čisticí prostředek - odmašťovač pro odstranění nečistot z krbových skel a skleněných materiálů. Ubrousky jsou praktické, na rozdíl od použití tekutých čističů si nezašpiníte podlahu ani těsnění dvířek. Chemická látka obsažená v ubrouscích je šetrná k čištěnému povrchu skel i k těsnění.
Recepturu jsme vyvinuli tak, aby produkt nebyl zařazen do kategorie nebezpečných směsí. Při silnějším znečištění krbového skla doporučujeme povrch skla nejprve navlhčit ubrouskem a nechat čistič chvíli působit, krouživými pohyby postupně stírat špínu, je-li třeba použít postupně více ubrousků.

Mr.FIRE® čisticí prášek spalinových cest 900 g

Sezónní balení čističe pro pravidelnou údržbu Vašich spalinových cest. Čisticí prášek je ověřený a vyniká svou vysokou účinností ve vyčištění zanesených spalinových cest. Čisticí prášek je určený k údržbě komínů, kouřovodů, pro krbová kamna, pro krbové vložky nebo otevřené krby.

Čisticí prášek je chemická směs, která narušuje dehtové usazeniny ve spalinových cestách, které po použití čističe vysychají, křehnou a následným tahem topení spadnou do ohniště nebo jsou vyneseny.
Pravidelným používáním čisticího prášku se zvyšuje průchodnost spalinové cesty, což zlepšuje účinnost Vašeho topení, je také preventivním bezpečnostním opatřením proti vyhoření komínu.

Mr.FIRE® zápalky ve skle ŽÁROVKA

75 mm dlouhé zápalky s černými dřívky, v designovém skle ve tvaru žárovky.
Produkt je Made in Czech Republic!

Balení zápalek ve skle je nejen designové provedení, ale zajímavá je i praktická stránka řešení.
Hlavičky zápalek dle EN 1783 jsou hydroskopické ( absorbují vzdušnou vlhkost ). Zápalky ve skle ovšem nikdy nezvlhnou, stále jsou připraveny k použití.